下载
产品信息
產品資訊 "SE-AWG20-2-BU01660-100"
- Industry Standard Plug with AWG20 wire gauge
- Reliable Insertion/Extraction Force
- Superior Durability in Harsh Environments
- Compatible with BCP Products
| RoHS 符合性: | 是 |
|---|---|
| 产品组: | 组件 (SE) |
| 公母性 1: | F 信号线母头/插座/ Female/Jack |
| 子系列: | 带 AWG20 电缆的 SE-AWG20 插头 |
| 接口 1: | BU-01660 插座 1.6mm x 6.0mm |
| 接口 2: | 开放电缆端头 |
| 最大温度: | 80 °C |
| 最小温度: | -40 °C |
| 电缆屏蔽装置: | 1 重 |
| 电缆类型: | AWG 20, Litze, Klasse 2 |
| 电缆长度: | 100 cm |
| 结构系列: | SE-AWG20 |
| 规格 1: | 直 |
Accedere
产品详情
- Industry Standard Plug with AWG20 wire gauge
- Reliable Insertion/Extraction Force
- Superior Durability in Harsh Environments
- Compatible with BCP Products
本系列的其他产品:
合适的工具和配件
Loading...